Ikona ECO Justblocks

Naturalne klocki z drewna

opakowania klocków Justblocks

Jedno pudełko a tak wiele możliwości
Po­dą­żaj za wy­obraź­nią swoje­go dziec­ka
i bądź par­tne­rem w kre­atyw­nej za­ba­wie

Just Blocks to marka stworzona z myślą o dzieciach. Jesteśmy małą rodzinna firmą i równocześnie rodzicami. Wiemy doskonale jak ciężko jest znaleźć i zainwestować w zabawkę, która nie zabije w dziecku kreatywności i równocześnie będzie rozwijać jego wyobraźnię, nie nudząc go po kilku minutach zabawy. Stworzyliśmy drewniane klocki, które nasze własne dzieci pokochały. Na ich przykładzie obserwujemy jak niesamowitą twórczą zabawę są w stanie przeprowadzić. Zaczynaliśmy od łączenia kilku klocków, z czasem udawało nam się stworzyć imponujące konstrukcje. Uczyliśmy się od naszych dzieci i dalej to robimy.

Zamów teraz

Po prostu drewno.

Kloc­ki Just Blocks wy­ko­na­ne są z eko­lo­gicz­ne­go, bukowego drew­na, bez uży­cia chemii w postaci farb, im­pre­gna­tów czy ole­jów. Każdy element zestawu jest ręcznie szlifowany, jego powierzchnia jest wygładzona i przyjemna w dotyku. Drewno posiada naturalne właściwości antybakteryjne i nie uczula, a na jego powierzchni nie dochodzi do wyładowań elektrostatycznych, co zapobiega osiadaniu kurzu i baterii. Klocki są bezpieczne dla alergików.
cm
cale
Klocki drewniane Justblocks

Co jest w pudełku?

W zestawie znajdują się klocki drewniane podzielone na cztery rodzaje. Ich wielkość i kształt został starannie przemyślany i dobrany w ten sposób aby wspierać rozwój motoryczny i umysłowy dziecka. Budowanie z Just Blocks ćwiczy motorykę małą, mięśnie dłoni i palców oraz rozwija koordynację wzrokoworuchową i zdolności manualne. Przygotowany zestaw nie dyktuje dziecku sposobu zabawy i dzięki temu ma ono możliwość użycia własnej wyobraźni. Dziecko realizując swój projekt poznaje zależność przyczynowo skutkową, podejmuje wyzwania, doświadcza i odkrywa swoje możliwości. Plastikowe zabawki mają formę zamkniętą i bardzo ograniczają pole manewru, nie pozostawiając miejsca na dziecięcą wyobraźnię. Z Just Blocks młody konstruktor, dzięki swojej kreatywności jest w stanie przeprowadzić cały twórczy proces zabawy. Klocki Just Blocks bardzo rozwiną wyobraźnię przestrzenną Twojego dziecka i będą dla jego umysłu prawdziwą rewolucją.
Klocek podstawowy Justblocks
0
pcs
Klocek podstawowy
Klocek duża płytka
0
pcs
Duża płytka
Klocek średnia płytka
0
pcs
Średnia płytka
Klocek palik
0
pcs
Palik

Galeria

Kontakt

Wszystkie pytania dotyczące naszych klocków, zamówienia i współpracy marketingowej prosimy kierować na adres e-mail: justblocks10@gmail.com, lub korzystając z poniższego formularza: